sobota, 6 sierpnia 2011

Million Dollar Baby

- Arczi, wymyśliłam coś.
Wymyśliłam plan na zdobycie pieniędzy przy proporcjonalnie niewielkim nakładzie pracy. Na pozór może się wydawać, że potrzebne jest maksymalne zaangażowanie, ale tak naprawdę, to niepotrzebne jest nic. A raczej nie nic, tylko odpowiednie poczucie humoru, którego nam akurat nie brakuje. Rzecz jest dziecinnie prosta, trzeba się jedynie dostać na tefałenowską kanapę. Jak już tam raz usiądziesz, a twoja skóra na pośladkach zetknie się ze skórzaną tapicerką kanapy, to na co najmniej dekadę robotę masz. Bo pomyśl, kto jak nie my? Stosunkowo jeszcze młodzi, a "stosunkowo" jeszcze bardzo, trochę dziwni, więc interesujący, z dwójką pięknych i uzdolnionych wybitnie dzieci, małżeństwo od......zawsze! Ludzie nas lubią, chcą przebywać w naszym towarzystwie, chętnie przebywają w naszym domu, no telewizyjna para jak w pysk strzelił. Nie musimy robić nic, tylko mówić i może troszkę czasem pobełkotać, jak nie będzie wystarczająco ciekawie. Mamy piękną historię początkową z czasów szkolnych, podrzucane kwiaty pod drzwi, no i to jak mnie "zaklepałeś" dla siebie w piątej klasie. Cały elektorat wielbicieli ckliwych seriali po takim wstępie będziemy mieć w garści. Dalej to, co w naszym życiu było i jest. Mamy też przecież mnóstwo materiałów, więc prasówka dostanie wszystko na talerzu, w ilości takiej, że starczy spokojnie na kilka miesięcy. Potem pojedziemy na tym, że nie zawsze było różowo i jak to było śmiesznie, kiedy wcale śmiesznie nie było, a my i tak mieliśmy chwile, kiedy łzy leciały nam po policzkach ze śmiechu (jak przyszedłeś do domu z parawanem na plecach...ta historia jak wiesz nadaje się do gazety). Mam(y) w swoim dorobku grzeszki, a nawet grzechy i wszystko by się przepięknie w takim "nowym życiu" przydało. Choć nie wiem, czy to akurat nie byłoby za trudne. Musielibyśmy pójść w stronę - para idealna - opowiadają co sobie gotują na obiad i jak to bezgranicznie sobie ufają i nikt nigdy nikomu nie grzebie w telefonie ani w ....nosie.
Albo w stronę - dwa dziwadła. I tu fotki w prasie brukowej zatytułowane "Tak wygląda Bosiacka/cki, jak rano idzie po mleko do spożywczaka". A jak wyglądamy w takich sytuacjach i nie tylko to wiesz - idealnie do powyższego tytułu.
Można też przyjąć inną wersję, czyli Ty ten lepszy, ja trochę suka i tu już wysilać się nie musimy wcale. I znów w prasie....."On z dziećmi w domu, ona w gejowskiej knajpie". I dalej "Kiedyś chodziła do baru z gejem, dziś chodzi z chłopakiem, który ma swoją dziewczynę. Tylko u nas foto, zobaczcie kto to!!!"
Super - byt zapewniony na kilka lat.
Musielibyśmy tylko regularnie dostarczać nowych atrakcji, bo inaczej po jakimś czasie groziłby nam występ w "Tańcu z Gwiazdami", a tego moglibyśmy nie przeżyć. Jak ja bym powiedziała, że super , że tańczę, bo dzięki temu odkryłam, że jestem dziewczyną, to Ty byś się posikał ze śmiechu. Wyobrażam to sobie dokładnie!!!:)
O! Pokazalibyśmy za jakiś czas nasze mieszkanie, choć tu też się trochę obawiam, bo nijak nie wpasowuje się ono w modne, ultranowoczesne trendy. Gdyby przemiły pan redaktor zobaczył sypialnię, w której postanowiliśmy zostawić stare, obskrobane z farby ściany z okresu II wojny światowej, to sypialni nie pokazaliby nigdy. Tak teraz sobie myślę, że zdecydowanie musielibyśmy pójść w stronę "dziwadła", bo to zapewniłoby nam brak konieczności naginania się, a to oznacza, że faktycznie nie musielibyśmy robić NIC, tylko pomachać paparazzim na przykład przed tym spożywczakiem.
Mam jednak wątpliwości, czy w wersji "dziwak", VIVA czy GALA zafundują nam egzotyczne wakacje w połączeniu z sesją, a ja bym chętnie raz na takie wakacje się jednak wybrała. No nic, coś się wymyśli.
Tobie to by nawet program dali. Niewątpliwie wzbudzasz zawsze ogromne zaufanie no i świetnie wyglądasz. W końcu nie mówią o Tobie inaczej niż: mmmmmmm, dobry towar, ciacho, przystojniak, Hiszpan, Full Wypas, ma taką aktorską twarz, Bosiacki pokaż brzuch....ja pier**** jakie masz mięśnie!:))))))))
Ja dla odmiany mogłabym pokazać swoje dwie brzuszne fałdy i to, że przytyłam 5 kilo. Potem bym schudła jakieś 8 i to też by pokazali. Kolejna kaska na konto. Moglibyśmy wtedy pojechać na takie wakacje, jakie lubimy, czyli dobra bryka i dwa miesiące po Europie. Mnie by programu nie dali, bo jakbym chlapnęła w tiwiku coś, co się we współczesne ramy myślenia nie wpasowuje, to jak nic zdjęliby go z ramówki od razu. Niestety....mam świadomość, że nie mogłabym powiedzieć tego czego nie chcę i nie powiedzieć tego co chcę.
No, to role mamy podzielone. Jest ten lepszy i jest ten gorszy. Równowaga została zachowana idealnie, a jak wiadomo równowaga w przyrodzie jest najważniejsza.

- wmyśliłam coś. Wymyśliłam plan doskonały. Dziś o czwartej nad ranem. Nowy sezon, nowa jakość.
Po prostu bułka z masłem.

I.Bo

P.S.
Amy w trumnie, Lepper już niedługo też. Piszę o tym, bo za każdym razem wyobrażam sobie nieboszczyka w trumnie. Widzę to bardzo dokładnie, zwłaszcza nogi, dwie nogi jedna obok drugiej, równo, równiuteńko.
Jest mi ich bardzo szkoda.
Jadąc do lasu, zabraliśmy płytę Amy, wygrzebaną z otchłani zapomnienia. Słuchaliśmy jej tam ciągle, a potem Ona umarła.

Ta piosenka jest moją ulubioną.

17 komentarzy:

 1. umarlam... ze smiechu... uwielbim cie dziewczyno!!!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja najbardziej lubię "Back to Black" i 2 dni przed jej śmiercią katowałem tą płytę non stop bo mi się nagle zrobiło przykro, że dawno jej nie słuchałem. I ona też umarła wtedy u mnie i to koniec.

  Jak będziesz mieć już ten program i zabraknie Ci atrakcji na odcinek lub dwa, zaproś mnie, oglądalność tak skoczy, że w kolejnych odcinkach będziesz mogła "Fakt" czytać na głos, a ludzie wciąż będą rozpamiętywać ostatnie wydarzenia po winie:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fetysz, miałam dokładnie to samo, tydzień przed tym zdarzeniem wyciągnęłam płytę, żeby posłuchać przy sprzątaniu (a wiesz jak ja sprzątam)i tak słuchałam przez tydzień, a potem wyjeżdżając wrzuciłam płytę do torby. Następnego dnia umarła.

  Brałam Cie pod uwagę i myślisz, że o jakim geju jest mowa w tytule prasowym? No brawo, zgadłeś - o Tobie!:)

  Anuszka, cieszę się, że udało się rozbawić. Chyba to lubię robić najbardziej:)))))

  OdpowiedzUsuń
 4. i ja Cię lubię :)

  dzisiaj byłam na budowie, ale tylko pod blokiem, dach kończą :))
  już się nie mogę doczekać!!

  OdpowiedzUsuń
 5. jesteś mistrzynią :)

  z chęcią Was będę oglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W jakim tytule prasowym? Że niby Million Dollar Baby?

  OdpowiedzUsuń
 7. Głupek:). Nie, że ..."Kiedyś chodziła do baru z gejem......"

  OdpowiedzUsuń
 8. Ty to lubisz ludziom doczepiać metki.

  OdpowiedzUsuń
 9. że gej, czy że głupek??? :)))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 10. Izo kochana, to nie jest ani takie łatwe ani takie przyjemne jak piszesz.

  OdpowiedzUsuń
 11. czuję tez troche zgryźliwości :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Doskonale to Kochani wiem, to przecież jak zawsze u mnie moc przerysowania i karykatury. Znacie mnie przecież od.....lat:) Całusy:)))

  OdpowiedzUsuń
 13. Dla zrozumienia cytuję sama siebie......."Mam w sobie 90 procent kretyna, pozostałe 10 to odpady. Jestem błaznem, żartownisiem z przyklejonym uśmieszkiem. Nie rozumiem trudnych słów. Ale mogło być gorzej.... można być poważnym kretynem w kretynie. Na to, to już nawet morfina nie pomoże." VOILA!:d

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobra dobra, weź nam po prostu pokaż tego Bosiackiego.

  OdpowiedzUsuń
 15. ciekawe zatem to to ten chlopek co dziewczyne ma:) hahahah

  OdpowiedzUsuń
 16. El KI, kiedyś pokazałam. Wyzywał mnie za to i kazał usunąć:)

  Anonimie, taki jeden przesympatyczny młodzieniec z Jeżyc, dziewczynę też ma sympatyczną;)

  OdpowiedzUsuń
 17. .....no i wszystko psu na budę, bo Stary się nie zgodził:((((

  OdpowiedzUsuń