środa, 29 czerwca 2011

So in love

Napisałam, wyszło zbyt długie....znowu. Postanowiłam skrócić, zbyt drastycznie....znowu. Poprawiłam po raz kolejny po to, by znów skrócić i znów poprawić, aż w konsekwencji wszystkich wyżej wymienionych działań ostatecznie skasować.

Wypier****** cię z planszy bejbe.


Jedna z piękniejszych rzeczy jakie słyszałam i widziałam - K.D LangDobrego dnia.
I.Bo

20 komentarzy:

 1. To jest jakaś lesbijka, przypomina mi bardzo kogoś kogo chyba nienawidzę. I jest to pierwsza osoba, której tak naprawdę nienawidzę. Zdziwiło mnie ostatnio, że mogę do kogoś żywić tak zawistnie obrzydliwe uczucie, a jednak.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, lesbijka ale przede wszystkim świetna artystka.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo elegancko skróciłaś ;D ......masz talent w tej dziedzinie ;) ...... w PRL na pewno zrobiłabyś karierę jako cenzor ;P

  OdpowiedzUsuń
 4. I czy jest ktoś, komu K.D Lang podoba się tak bardzo jak mnie???

  OdpowiedzUsuń
 5. yyyy ...muzycznie OK....... jako kobieta? ... hmm .. no cóż..... yyyy... no jakoś nie bardzo ;) .... ale nie przejmuj się, kobiety mają specyficzny gust ...można nawet rzec, że mają fatalny ;P....... ja to bym żadnym dziadem się nie zachwycił, a one się zachwycają .... bardzo to dziwne jest ;P .... ale to chyba jest taka specyfika kobiecego gatunku ..... staram się je zrozumieć .... chociaż czasem trudno ;DDDD

  OdpowiedzUsuń
 6. bo to chłopiec miał być....taki genetyczny błąd....oczywiście podoba mi się muzycznie. ja też należę do tej grupy z beznadziejnym gustem i zachwycam się dziadami, ale nie wszystkimi....mam taką swoją małą ale i stałą grupeńkę:))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe kogo można by pociągnąć do odpowiedzialności za takie genetyczne błędy? ;P ....
  I własnie obawiałem się tego, że należysz do tej grupy z fatalnym gustem ;P ..... ale są też plusy tego fatalnego gustu ;P .... Lidki beznadziejny gust bardzo mi pasuje ;DD

  OdpowiedzUsuń
 8. Aaaahahahah, wiedziałam, że napiszesz o lidkowym guście, wiedziałam.
  Miłego dnia.

  Bierzmy się do pracy, Panie Wit-kacy:DDD

  OdpowiedzUsuń
 9. :))) .... Wiedziałem, że wiedziałaś :D ...... a co do pracy to ja już od 7:30 pracuję, ale jak widać pisanie z Tobą jest o wiele fajniejsze .... ale rzeczywiście powinienem zrobić coś dla chwały firmy .... znikam więc :)

  OdpowiedzUsuń
 10. A Norwid napisał:

  "Redukcja jest redakcją. Redakcja jest redukcją."

  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 11. Sydonia - Ty mi się dziewczyno po nocach śnisz!!!!!! .....zupełnie nie wiem dlaczego:))))))

  OdpowiedzUsuń
 12. *Iza...
  eee...???? nie jestem pewna czy robię to świadomie;>
  kurcze, to już druga osoba miewająca koszmary za mną... może powinnam trzymać ciało astralne na krótszym łańcuchu???

  PS. co myślisz o sierpniu, ew. końcu lipca???( mam cyrki ze skrzynką, ale jakoś na dniach będę w Szczecinie to się odklikam na spokojnie)

  OdpowiedzUsuń
 13. nie zdążyłam przeczytać długiego... :|

  OdpowiedzUsuń