środa, 5 maja 2010

Tylko nie to!

O nie, o nie, tylko nie ckliwy nastrój! Że tez musiałam dzisiaj trafić na ten kawałek. Gnoje w radio dzisiaj puścili. Chyba mnie na złość. Kurwa! Uprzejmie przepraszam za przekleństwo, ale inaczej dziś się nie da. Zbierz się dziewczyno, bo rodzina na ciebie liczy.....na obiad dobry jeszcze i na uśmiech uroczy, aha no i na niekończącą się podobnie jak kłopoty cierpliwość. A i jeszcze jakąś zarobioną kasę. Właśnie, jeszcze te gówniane druki do banku, z którymi kompletnie nie wiem co zrobić, bo ni w ząb treści nie rozumiem. Czy nie lepiej byłoby się urodzić chłopcem? Przynajmniej nie trzeba by było mieć perfekcyjnej linii. Nie, no szczupłym facetem starałabym się być, ale nie perfekcyjnym! Bo w naszym społeczeństwie jak perfekcyjny to pewnie gej, więc to przynajmniej miałabym z głowy. Kiedy do lekarza i kiedy biegasz? Jutro. Iza, kurwa!!! E tam, no zacznę....., a że kurwa, to już przecież pisali, to co mi tam, jak ktoś tak w domu krzyknie czy gdzieś, to już nawet bez reakcji. A do lekarza pójdę, bo serio o głowę swoją się obawiam, co jakby poniekąd z wyżej napisanej notki wynika.

7 komentarzy:

 1. Jak ja nie dzierżę tego dziada. Moja kiedyś tam przyjaciółka mnie katowała nim i zachwycała się głosem, tekstem, gdyby mogła to by mu chyba nawet obciągnęła. Szmira! Po co mi to kurwa , do czego, na co? A tam, nabazgram se nową notkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. no właśnie, właśnie, ja to dostałam kiedyś w prezencie i też mi się zbiera na mdłości jak to słyszę (zły nastrój + pieśń owa = wkurw ).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym tego delikwenta przeruchał tym prezentem, a po wystawił za drzwi i przez nie krzyczał: I CO KURWA, PODOBAŁ CI SIĘ TWÓJ ULUBIONY NUMEREK?!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziś nie mogę mieć do Niego pretensji, bo wtedy mi się podobało, ale krótko:). A delikwent, miły, przystojny i co gorsza inteligentny. Było minęło. Ale od tamtego czasu, za każdym razem mdłości!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma to jak starsi panowie z nutką buddyzmu :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ja dzisiaj go widziałem w gazecie w oooogromnym formacie :)

  OdpowiedzUsuń